KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12848375
nr 1284 8375
Uno Vallman
(1913-2004), Sverige
Oljemålning, Blomsterstilleben. Signerad. Olja på duk, ej ram, 46x55 cm
Uno Vallman, född 1913, död 2004, svensk målare och grafiker.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 28 oktober 2019
kl 18:37:57
600 kr
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr